„Z kolędą przez pokolenia”

Koncert kolęd

Czym jest muzyka? Nie wiem. Może poprostu niebem z nutami zamiast gwiazd…”

Okres Bożego Narodzenia to czas magiczny i wyjątkowy. W wielu domach świąteczne dekoracje i wspólny śpiew kolęd obecny jest długo po zakończonym świętowaniu narodzin Jezusa….

W Przedszkolu Publicznym nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi ten czas jest od wielu już lat przyczynkiem do organizacji wyjątkowego koncertu dla wyjątkowych gości. Tak też stało się i w tym roku…

19 stycznia w klimatycznej sali Ostrowieckiego Browaru Kultury, spotkali się przedstawiciele wielu pokoleń by wspólnie kolędować dla Babć i Dziadziusiów,  których święto obchodzone jest w najbliższych dniach. 

Na scenie usłyszeć można było przedszkolaków, absolwentów przedszkola nr 12, rodziców dzieci, kadrę pedagogiczną oraz zaprzyjaźniony chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Osobami prowadzącymi to niezwykłe wydarzenie byli Wicedyrektor MCK Pan Marek Cichosz oraz Dyrektor Przedszkola Pani Beata Krauze- Składanowska.

W gronie zacnych widzów, jakimi byli w tym dniu Dziadkowie znaleźli się również: Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego Pan Mariusz Łata, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta w imieniu Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Pani Marta Woźnicka- Kuzdak, Radny Rady Miasta Pan Marek Giemza, Radny Powiatu Pan Robert Rogala, Dyrektor MCK Pan Jacek Kowalczyk, Dyrektor BWA Pani Justyna Łada, Pani Anna Sokołowska reprezentująca Miejską Bibliotekę Pedagogiczną, Prezes Rady Osiedla Słoneczne Pan Wiesław Wójcicki, Przyjaciel naszego przedszkola Pani Bożenna Majewska.

Koncert kolęd i pastorałek dostarczył wszystkim obecnym wielu wrażeń i niemałych wzruszeń . Braw dla małych i tych większych artystów nie było końca.

Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Koncert kolęd
Powrót na górę strony

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Skip to content