Występ Kubusiów na Wielkanocnym Ryneczku

W dniach 23 i 24 marca 2024 roku po raz kolejny na ostrowieckim Rynku odbył się tradycyjny już jarmark wielkanocny pod nazwą „Wielkanocny Ryneczek” zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury.

Na kiermaszu można było zakupić ozdoby lub swojskie wyroby, wziąć udział w warsztatach: plastycznych, które poprowadzili Bartłomiej Kot i Marlena Kot, a także te podczas których można było stworzyć domki dla zapylaczy, czy świece z węzy pszczelej. Atrakcją dla najmłodszych byli szczudlarze – przede wszystkim pani Wiosna, stoiska animatorów i zabawa w poszukiwanie wielkanocnego jajka.

Jak zawsze to występy dzieci z ostrowieckich przedszkoli zgromadziły największą publiczność. Nasze Przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Kubusie”, które wystąpiły na scenie z programem artystycznym”Bajkowe pisanki”.

Stałym elementem Ryneczku są konkursy na najładniejsze jajko i palmę wielkanocną, których nie zabrakło i tym razem. Dopełnieniem imprezy było otwarcie sezonu motoryzacyjnego, zorganizowane przez Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych „Singiel”.

Wielkanocny Ryneczek 2024
Wielkanocny Ryneczek 2024
Wielkanocny Ryneczek 2024
Wielkanocny Ryneczek 2024
Powrót na górę strony

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Skip to content