Hania Kitowska zwyciężczynią konkursu „Przemoc to Niemoc”

W dniach 10.10.2022r.- 10.11.2022r. odbyła się druga edycja konkursu plastycznego zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowcu Św. pn. „Przemoc to Niemoc”. Konkurs jest wyrazem włączenia się PCPR w ogólnoświatową kampanię „Pomarańczowej wstążki” pod hasłem „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży„, której koordynatorem w Polsce jest Fundacja po DRUGIE. Zasadniczym celem kampanii jest zwiększenie społecznego zaangażowania w przeciwdziałanie przemocy wobec dzieci, motywowanie społeczności lokalnej do działań na rzecz dzieci krzywdzonych oraz edukacja społeczna dostarczająca wiedzy o zjawisku krzywdzenia dzieci i sposobach radzenia sobie z tym problemem.

Konkurs adresowany był do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz wychowanków placówek opiekuńczo- wychowawczych funkcjonujących na terenie powiatu ostrowieckiego.

W dniu 22.11.2022r. w Ostrowieckim Browarze Kultury podano oficjalne wyniki konkursu. Spośród nadesłanych, blisko 1000 prac, wytypowana została praca Hani Kitowskiej z grupy „Kubusie”, która zajęła 1. miejsce. Zwyciężczyni z rąk komisji otrzymała dyplom i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przemoc to Niemoc
Przemoc to Niemoc
Przemoc to Niemoc
Przemoc to Niemoc
Powrót na górę strony

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Skip to content