„Rodzinny Wernisaż Wiosennych Prac Plastycznych”

W dniu 21.04.2023r. ogród Przedszkola Publicznego Nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim zamienił się w wiosenną krainę. Wszystko za sprawą wspaniałej wystawy pod tytułem „Rodzinny Wernisaż Wiosennych Prac Plastycznych”. Tematem wystawy były symbole poszczególnych grup przedszkolnych w wiosennej odsłonie. Znalazły się więc wiosenne Pszczółki, Żabki, Kubusie Biedronki, Motylki i Kotki. Prace na wernisaż wykonane zostały przez chętne dzieci w gronie rodzinnym. Wielkość formatu i rodzaj techniki pozostawiono do wyboru wykonawcom. Rodzice przedszkolaków wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wspólnie z dziećmi wykonali naprawdę piękne, zróżnicowane i kreatywne prace.

W tym roku Jury pod przewodnictwem Pani Justyny Łady – Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim postanowiło nie przyznawać pierwszych miejsc, ale wyróżnić wszystkich małych artystów. Każdy uczestnik wernisażu otrzymał dyplom oraz drobne upominki. Wiosenna wystawa wywołała uśmiechy na twarzach naszej przedszkolnej i lokalnej społeczności, za co z całego serca dziękujemy rodzicom, którzy z ogromną chęcią wzięli udział w naszym corocznym przedsięwzięciu.

Szczególne podziękowania dla Pani Justyny Łady za współpracę,  poświęcony czas i miłe słowa skierowane do naszych przedszkolaków.

Wiosenny Wernisaż
Wiosenny Wernisaż
Wiosenny Wernisaż
Wiosenny Wernisaż
Wiosenny Wernisaż
Powrót na górę strony

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Skip to content