Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

Dnia 15 maja 2024 r. odbyła się cykliczna plenerowa, integracyjna impreza dla dzieci i ich rodzin „Święto Rodziny”. Jest to uroczystość, której organizację przedszkole podejmuje już od 2002r. Tegoroczna edycja imprezy miała miejsce w ogrodzie przedszkolnym a jej wyjątkowość podkreśliła wystawa pod tytułem „Rodzinny Wernisaż Wiosennych Prac Plastycznych”. Podczas wystawy zostały zaprezentowane piękne przestrzenne prace o tematyce wiosennej, wykonane przez chętne dzieci w gronie rodzinnym. To najważniejsze dla dzieci i rodziców święto zaingurowała Pani Dyrektor przedszkola Beata Krauze- Składanowska, która z wielką przyjemnością powitała przybyłych gości: Pana Roberta Cedro- delegata z Urzędu Miasta z ramienia Prezydenta Pana Artura Łakomca, Wiceprzewodniczącego Rady Miasta- Pana Stanisława Choinkę, Radną Rady Miasta- Panią Małgorzatę Dybiec, Panią Renatę Gierczak- delegata PCPR z ramienia Dyrektor Pani Joanny Pikus, Wicedyrektora MCK- Pana Marka Cichosza, delegata Miejskiej Biblioteki Publicznej z ramienia Dyrektora Pawła Górniaka- Panią Annę Sokołowską, Panią Agnieszkę Gawot- delegata Dyrektora BWA z ramienia Pani Justyny Łady, Dyrektor ZSS- Panią Agnieszkę Wziątek- Dryjas, Przewodniczącego Rady Osiedla Słoneczne- Pana Wiesława Wójcickiego, przyjaciela naszego Przedszkola- Panią Bożennę Majewską. Imprezę uświetniły krótkie występy artystyczne dzieci z oddziałów „Żabki” i „Kubusie”, które zostały nagrodzone brawami.

Dla wszystkich uczestników uroczystości- przedszkolaków, ich rodzin oraz  dzieci, które będą uczęszczały do naszej placówki od nowego roku szkolnego, przygotowane zostało mnóstwo atrakcji: animacje, zabawy integracyjne zorganizowane przez Zespół DJ TOMASO oraz rodzinne, plenerowe malowanie na folii. Jak na piknik przystało, o podniebienia uczestników zadbały Panie Kucharki oraz Panie z obsługi, które przygotowały poczęstunek. Stanowił on przerywnik wspaniałej zabawy i chwile odpoczynku, w których można było spokojnie porozmawiać integrując się w mniejszych grupach. Wspólne zabawy zdrowych i niepełnosprawnych rówieśników budują więzi emocjonalne, uczą tolerancji, życzliwości, respektowania potrzeb innych osób. Są to wartości, o które warto zabiegać w codziennym życiu. Radość dzieci i troska o ich naturalny rozwój w lokalnym środowisku stanowi wartość pielęgnowaną od lat przez PP nr 12.

Dyrekcja oraz  pracownicy Przedszkola serdecznie dziękują sponsorom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Byli to: Państwo Roman i Elżbieta Sidorko (INTREX), kierownik sklepu DP01 ul. Iłżecka 60 Detal PUBLIMA Pani Anna Łata, Piekarnia WYKROTA.

Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny
Powrót na górę strony

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Skip to content